MENÜ
Ürünler

HAKKIMIZDA

“UYGUR TEKER”, 1996 yılında mobilya ve sanayi tekerlekleri üretimine başlamıştır. Yürüttüğü akılcı politika ve uygun zamanlı yatırımları ile sektör içinde kendi konumunu belirlemiştir. Yoğun tempolu ve sabır gerektiren çalışma sürecinde ülkemiz sanayisinde önemli yerlere sahip ve üretiminde teker ve ilgili aksamlarını kullanan büyük firmalar ile çalışmaya özen göstermiştir. Bu çalışmaları sırasında kalite ve sağlamlığından taviz vermediği ürünleriyle ve müşterilerine gösterdiği dürüst ve samimi yaklaşımlar sayesinde rutin iş ilişkilerini, zamanla firmalar arasında dostluğa dönüştürmüştür.
 
“Optimum Üretim” (üstün kalite+düşük maliyet+maksimum verimlilik) düzeniyle daha kaliteli ürün ve rekabetçi fiyatlarıyla kendi çizgisini oluşturmuştur.
 
Gelişmiş donanıma sahip kalıphanesi ile üretim için gerekli tüm imalat donanımlarını bünyesinde bulunduran UYGUR TEKER, mevcut teknik kadrosuyla müşterilerinden gelen her tür mobilya tipi  ve sanayi tipi tekerleği, muhtelif mobilya ayakları ve bunlara ait muhtelif aksamlar ile mobilya aksesuarlarıyla ilgili gelen farklı ürün taleplerine Ar-Ge ve tasarım desteği de sunarak, bu ürünleri en kısa sürede üretebilecek ve zamanında teslim edebilecek kapasiteye sahiptir.

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

“UYGUR TEKER”, 1996 yılında mobilya ve sanayi tekerlekleri üretimine başlamıştır. Yürüttüğü akılcı politika ve uygun zamanlı yatırımları ile sektör içinde kendi konumunu belirlemiştir.

E-BÜLTEN

HABER VE DUYURULAR İÇİN KAYDOLUN